PRZETARG NIEOGRANICZONY - Na wykonanie remontu nawierzchni parkingu (ul. Ćwiklińskiej)
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie remontu nawierzchni parkingu w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach:
Parking przy ul. Ćwiklińskiej
Wykonanie remontu nawierzchni parkingu 700 m2
Korytowanie terenu ~ 65 m2
Wykonanie podbudowy pod asfalt ~ 65 m2
Rozbiórka krawężników około 65 mb
Ułożenie nowych krawężników około 60 mb
Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub rozszerzenia zakresu rzeczowego w momencie przekazywania frontu robót lub w czasie realizacji robót.
Oferenci winni zapoznać się z zakresem i warunkami wykonania robót w terenie oraz dokonać oszacowania i odpowiednich przedmiarów celem określenia oferowanej ceny realizacji robot.
SIWZ, szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.
Wszystkie materiały muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne deklaracje zgodności na znak CE, zgodnie z ustawą z dnia 16.04.2004 o wyrobach budowlanych (Dz. U. nr 92 z 2004 r. poz. 881. z p. zmianami).
Termin wykonania od: 06.08.2026r. do 31.10.2026r.
Uprawniony do kontaktów z oferentami –w godz. 800 – 1400 tel. 41 331-13-57 w 24,25, Wiesław Wrzecionek, Jacek Snopek 734489699,
Składanie ofert.
Ofertę na Załączniku Nr 1 należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:
Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze” w Kielcach
ul Orzeszkowej 4
Remont nawierzchni parkingu
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 05.08. 2026r. do godz. 830
- Odstępstwo od wzoru oferty spowoduje to, że oferta będzie nieważna.
- Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie będą odsyłane bez otwierania.
Oferent zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł. w terminie do dnia 05.08.2026r. do godz. 830 na konto Spółdzielni
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 5.08.2026r. o godz. 1030 w siedzibie Zamawiającego.
Pliki do pobrania:
1. Specyfikacja SWIZ:
2. Wzór oferty:
3. Wzór umowy:

